niedziela, 28 kwietnia 2024

Wiadomości

Grajewo. Oferta pracy w Durobex Sp. z o.o.

W związku z prężnym rozwojem firmy budowlanej Durobex sp. z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik administracyjno-biurowy.

Zakres obowiązków:
- analizowanie oraz sporządzanie zleceń i umów
- sporządzanie dokumentacji powykonawczej
- archiwizacja zleceń oraz umów
- obsługa administracyjna kontrahentów
- wsparcie administracyjne działu handlowego
- składanie zamówień

Od Kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- obsługi programu MS Office (w szczególności MS Excel oraz MS Word)
- znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- dobrej organizacji pracy oraz operatywności
- zdolności do pracy pod presją czasu

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
- pracę w przyjaznej atmosferze
- pracę stacjonarną w Grajewie
- bardzo dobre warunki pracy

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: durobex@durobex.pl

Duży mandat i utrata prawo jazdy

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.