Powiat Grajewski

  • 1 komentarzy
  • 829 wyświetleń

Konkurs "Nasz Zabytek" CZEKAMY NA WASZ GŁOS! 

To już ostatni etap akcji promocyjnej II etapu konkursu „Nasz Zabytek” – czyli na zgłaszanie pomysłów jak najlepiej wykorzystać Dwór w Niećkowie oraz pozyskać na ten cel 1 000 000,00 zł. 

 

12 października lokalni mieszkańcy, Koła Gospodyń Wiejskich, przedstawiciele szkoły, samorządów powiatu grajewskiego i gminy Szczuczyn oraz fundacji Most the Most spotkali się, by rozmawiać o tym, jaką funkcję winien pełnić odnowiony budynek Dworu. Wicestarosta Powiatu Grajewskiego Tomasz Cebeliński przedstawił krótki rys historyczny, streścił działania jakie już podjęto oraz jakie zamierzamy podjąć, by Dwór w Niećkowie był obiektem w pełni funkcjonalnym. Pani Patrycja Loose - dyrektor ds. strategii i PR fundacji przybliżyła zebranym cele konkursu oraz oczekiwania związane z ankietą „Zgłoś pomysł”. Uczestnicy spotkania podzielili się uwagami i swoimi pomysłami na jak najlepszą, ich zdaniem, funkcję społeczną Dworu. Wiele ciekawych głosów, mamy nadzieję, znajdzie się wkrótce w ankietach, wypełnionych na stronie fundacji. Następnie najlepsze z nich pojawią się w umowie o przekazanie środków. A dalej już tylko… działamy! Działamy, aby ten obiekt naprawdę zyskał drugie życie. 

 

Jako, że zostało już tylko kilka dni na zgłaszanie pomysłów (do 18 października) zachęcamy Państwa do głosowania. 

 

Nie czas już na zastanawianie się, to tylko 2 proste kroki:

- wejdź na stronę: https://mostthemost.pl/nasz-zabytek/ ,

- wypełnij ankietę. 

 

CZEKAMY NA WASZ GŁOS! 

poniedziałek, 22 listopada 2021

Jubileusz 75-lecia Zespołu Szkół w Niećkowie

Komentarze (1)

Dla kogo ten DWOREK ktos chce skorzystac ale kto?????.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.