poniedziałek, 29 listopada 2021

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 1831 wyświetleń

Przebudowa boiska przy SP4

Rozpoczęła się wyczekiwana przebudowa boiska przy Szkole Podstawowej nr 4 w Grajewie. Do przetargu przystąpiły 3 firmy. Najtańsza oferta opiewa na kwotę ponad 2 069 531 zł, najdroższa na ponad 2 709 394 zł. Na sfinansowanie prac Miasto przeznaczyło 2 150 000 zł.


Wykonawca dokona rozbiórki ciągów pieszych, bieżni, urządzeń lekkoatletycznych, boiska wielofunkcyjnego, placu gospodarczego, trybun oraz dokona wycinki 5 drzew. Zostanie wykonane odwodnienie bieżni za pomocą korytek z tworzywa sztucznego przykrytych rusztem ze stali, posadowionych na betonowym fundamencie oraz odprowadzenie wód opadowych kanalizacją deszczową.


Powstanie obiekt, w skład którego wejdzie 400-metrowa bieżnia okólna oraz prosta sześciotorowa o dystansie 100 m z nawierzchnią poliuretanową na asfaltowej podbudowie i warstwach wyrównawczej, nośnej i odcinającej. Znajdą się tu nowe trybuny sektora A i B, schody, zostaną wyremontowane tereny utwardzone przyległe bezpośrednio do trybuny i projektowanych ścieżek, uzupełnione masy ziemne, po rozebranych elementach wewnątrz bieżni; zostanie wykonana niwelacja i zasiana trawa. Przedsięwzięcie jest realizowane we współpracy z Samorządem Rejonu Solecznickiego "Wzmacnianie transgranicznych więzi społecznych" w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa-Polska.

 

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 29 listopada 2021

Uwaga kierowcy - ślisko na drogach w regionie!

Komentarze (7)

Czy będę miał gdzie się przebrać jak zechcę pobiegać np.s sobotę. Pod chmurką ?
Czy obiekt będzie miał oświetlenie ?
wokół bieżni , czy lampy z ulicy będą miały załatwić sprawę.

biegniesz do domu i się przebierasz; czy z plecakiem z pół szafy weźmiesz i przylecisz?
ja nie wiem, po co stwarzać sobie problemy...

Wątpię ,aby każdy kto zechce mógł sobie tam później pobiegać . A na stadionie można ? Nie można.

Przybiegniesz na bieżnie już przebrany. Przybiegając zrobisz fest rozgrzewke.

.....boisko, szkoła .....a proszę popatrzeć jak wygląda droga kolo szkoły, przy boisku- korcie tenisowym, łącząca ul.Konstytucji z ul, Skośną, a przy niej blok ADM.......MASAKRA!!!.....można połamać nogi i koła samochodu, do kogo należy remont tej drogi???....

Pytanie do Burmistrza i Redakcji Portalu napiszczie jak mozna z wami rozmawiac, jezeli sa konkretne propozycje to dlaczego nie ma tych komentarzy. TO jest ZAGATKA POLISZYNELA. To tak jak dziad przemowil do obrazu, a obraz ani razu.

Dlaczego mają być wycięte ostatnie piękne drzewa przy szkole? Komu one przeszkadzają? Przecież rosną tak daleko od boiska!!!!! A tyle mówi się o czystym powietrzu, ekosystemie. Nie widzę w tym żadnej logiki!!!!!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.