Warto przeczytać

STS - przegląd firmy hazardowej i najnowszy kod promocyjny

Szukasz optymalnej dla siebie firmy bukmacherskiej? Może zatem warto wybrać STS? Cały czas się wahasz? Dowiedz się dzisiaj więcej na temat tego bukmachera. Jeśli spodoba Ci się charakterystyka podmiotu hazardowego, to możesz swobodnie się tam zarejestrować…


Jak można obstawiać wydarzenia dostępne w STS?

Nie wiesz, czy ta firma bukmacherska jest godna zaufania? Nie trzeba mieć na tej płaszczyźnie żadnych obaw. W końcu STS jest legalny. To podmiot hazardowy kooperujący na co dzień z Ministerstwem Finansów. STS ma oczywiście niezbędne papiery, aby zgodnie z prawem działać na terenie naszego kraju. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska oferuje zaś swoje zakłady na szereg sposobów. Z jakich metod możesz zatem tutaj skorzystać? Chodzi m.in. o obstawianie w punktach stacjonarnych. Znajdują się one natomiast przede wszystkim w większych polskich miastach i miasteczkach. Lokale stacjonarne są bardzo nowoczesne i zarazem bogato wyposażone. Dodatkowo możesz swobodnie zdecydować się na typowanie przez sieć. Jeśli zarejestrujesz konto, to nie ma przeszkód, aby typować z własnego domu lub mieszkania. Jakie jeszcze możliwości stwarza w tym aspekcie STS? Ta nowoczesna firma bukmacherska idzie z duchem czasu. Brak spoczywania na laurach ma zaś spore znaczenie. Warto bowiem zaznaczyć, że STS oferuje swoje zakłady także dzięki korzystaniu z aplikacji mobilnej. Warto ją na pewno pobrać. Możesz to zrobić szybko i jednocześnie darmowo. Bezpłatne będzie także późniejsze korzystanie z tego narzędzia. A posiadając apkę na swoim telefonie możesz swobodnie grać nawet poza aktualnym miejscem zamieszkania. Dzięki temu żadne ważne wydarzenie sportowe na pewno Cię nie ominie.


Jakie są kody promocyjne w ofercie powitalnej?

Coraz więcej osób zainteresowanych zakładami bukmacherskimi (szybko można to zauważyć) obstawia przez internet. Nie jest to jednak nic zaskakującego. Warto wiedzieć, że to opcja, która jest bowiem bardzo wygodna. Możesz obstawiać prosto z własnego domu albo mieszkania. Zawsze wtedy, kiedy akurat masz na to ochotę, bez żadnych kolejek itd. Jeśli zarejestrujesz się na stronie tego bukmachera internetowego, to będziesz mógł zainkasować atrakcyjne bonusy. Chodzi np. o promocję bez depozytu. Aby z niej skorzystać, musisz w czasie zakładania konta wpisać odpowiedni STS kod promocyjny ("PEWNE 25"). Jeśli to zrobisz, staniesz się bogatszy o 25 PLN. Nie są to oczywiście żadne wielkie kwoty. Niemniej jednak możesz otrzymać 25 PLN zupełnie za darmo. To jednak nie wszystko. Jak zdecydujesz się na wykonanie pierwszego depozytu, to będziesz mógł zainkasować bonus 100% do 1200 PLN. Jakie są tutaj najważniejsze zasady? Jeśli wpłacisz np. 600 PLN, to Twój depozyt zostanie podwojony. I tak aż do 1200 PLN...


Jak można wpłacać pieniądze?

Dostępnych metod jest naprawdę bardzo wiele. Możesz m.in. zdecydować się na konto bankowe. Ta opcja jest zaś jak najbardziej do Twojej dyspozycji. Wszystko dlatego, że STS to w pełni legalna firma bukmacherska. Nie ma żadnych przeszkód, by z własnego konta bankowego wpłacić zatem premierowy depozyt itp. Co jeszcze jest często wybierane przez Klientów? To również karty kredytowe oraz portfele internetowe itp. Ogólnie metod jest sporo i każda osoba zainteresowana zrealizowaniem transakcji finansowych będzie usatysfakcjonowana. Co jeszcze się tutaj liczy? Na pewno to, że możesz wpłacać i wypłacać pieniądze nie tylko szybko, ale także bezpiecznie i tanio.


Co jest do typowania?

Oferta STS jest hojna nie tylko pod względem oferowanych bonusów na start. Do typowania jest bowiem wiele ciekawych wydarzeń. Zarówno w trybie prematch, jak i live. Generalnie masz do wyboru najbardziej popularne dyscypliny oraz te, które na co dzień aż tak dużym zainteresowaniem się nie cieszą… Warto dodać, że możesz również zdecydować się na sporty wirtualne, czy gry karciane w dziale Betgames. To cały czas nie wszystko. Należy zaznaczyć, że STS to legalna firma bukmacherska, która oferuje do obstawiania wydarzenia rozrywkowe, polityczne itd.

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.